NHD-3.12-25664UCW2
Numer produktu DigiKey
NHD-3.12-25664UCW2-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-3.12-25664UCW2
Opis
GRAPHIC DISPLAY OLED WHITE 3.12"
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LCD graficzne Białe OLED - pasywna matryca Równoległe, szeregowe 3,12" (79,25mm) 256 x 64
Kategoria
Obszar widzenia
82,00mm x 22,00mm (szer. x wys.)
Producent
Newhaven Display Intl
Piksele punktowe
256 x 64
Opakowanie
Zbiorcze
Interfejs
Równoległe, szeregowe
Status części
Aktywny
Typ kontrolera
SSD1322
Typ wyświetlacza
OLED - pasywna matryca
Kolor grafiki
Białe
Rozmiar ekranu po przekątnej
3,12" (79,25mm)