NHD-2.7-12864WDW3
Numer produktu DigiKey
NHD-2.7-12864WDW3-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-2.7-12864WDW3
Opis
GRAPHIC DISPLAY OLED WHITE 2.7"
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LCD graficzne Białe OLED - pasywna matryca Równoległe/szeregowe 2,7" (68,58mm) 128 x 64
Kategoria
Piksele punktowe
128 x 64
Interfejs
Równoległe/szeregowe
Opakowanie
Taca
Typ kontrolera
SSD1322
Kolor grafiki
Białe
Typ wyświetlacza
OLED - pasywna matryca
Rozmiar punktu
0,45mm x 0,45mm (szer. x wys.)
Rozmiar ekranu po przekątnej
2,7" (68,58mm)
Raster punktowy
0,48mm x 0,48mm (szer. x wys.)
Obszar widzenia
63,41mm x 32,69mm (szer. x wys.)