NHD-2.4-240320AF-CTXP
Numer produktu DigiKey
757-NHD-2.4-240320AF-CTXP-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-2.4-240320AF-CTXP
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK 2.4"
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czarne TFT - kolorowy 2,4" (60,96mm) 320 x 240
Modele EDA/CAD
NHD-2.4-240320AF-CTXP Modele
Kategoria
Podświetlenie
LED, białe
Piksele punktowe
320 x 240
Opakowanie
Skrzynka
Interfejs
Parallel, 8/16-Bit, SPI
Typ kontrolera
ST7789Vi
Typ wyświetlacza
TFT - kolorowy
Kolor grafiki
Czarne
Tryb wyświetlania
Transmisyjny
Rozmiar punktu
0,05mm x 0,15mm (szer. x wys.)
Rozmiar ekranu po przekątnej
2,4" (60,96mm)
Raster punktowy
0,15mm x 10,80mm (szer. x wys.)
Obszar widzenia
50,56mm x 38,32mm (szer. x wys.)