NHD-2.23-12832UCB3
Numer produktu DigiKey
NHD-2.23-12832UCB3-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-2.23-12832UCB3
Opis
GRAPHIC DISPLAY OLED BLUE 2.23"
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LCD graficzne Niebieskie OLED - pasywna matryca I2C, równoległe, szeregowe 2,23" (56,64mm) 128 x 32
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NHD-2.23-12832UCB3 Modele
Kategoria
Piksele punktowe
128 x 32
Interfejs
I2C, równoległe, szeregowe
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kontrolera
SSD1305
Status części
Aktywny
Kolor grafiki
Niebieskie
Typ wyświetlacza
OLED - pasywna matryca
Kolor tła
Czarne
Rozmiar ekranu po przekątnej
2,23" (56,64mm)
Rozmiar punktu
0,41mm x 0,39mm (szer. x wys.)
Obszar widzenia
60,00mm x 18,00mm (szer. x wys.)
Raster punktowy
0,43mm x 0,41mm (szer. x wys.)