NHD-1.5-128128ASC3 Back
NHD-1.5-128128ASC3
Numer produktu DigiKey
NHD-1.5-128128ASC3-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-1.5-128128ASC3
Opis
GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 1.5"
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LCD graficzne Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) OLED - pasywna matryca SPI 1,5" (38,10mm) 128 x 128
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NHD-1.5-128128ASC3 Modele
Kategoria
Piksele punktowe
128 x 128
Interfejs
SPI
Opakowanie
Skrzynka
Typ kontrolera
SSD1351
Status części
Aktywny
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Typ wyświetlacza
OLED - pasywna matryca
Kolor tła
Czarne
Rozmiar ekranu po przekątnej
1,5" (38,10mm)
Rozmiar punktu
0,14mm x 0,19mm (szer. x wys.)
Obszar widzenia
28,00mm x 28,00mm (szer. x wys.)
Raster punktowy
0,21mm x 0,21mm (szer. x wys.)