S469AM-915
Numer produktu DigiKey
730-1055-ND
Producent
Numer produktu producenta
S469AM-915
Opis
RF ANT 915MHZ WHIP STR SMA MALE
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
915MHz Bat, prosty Anteny RF 902MHz - 928MHz 5dBi SMA męskie Mocowanie złącza
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
Nearson Inc.
VSWR
2,5
Opakowanie
Zbiorcze
Wzmocnienie
5dBi
Status części
Aktywny
Zakończenie
SMA męskie
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Typ mocowania
Mocowanie złącza
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
915MHz
Wysokość (maks.)
19,803" (503,00mm)
Zakres częstotliwości
902MHz - 928MHz