STDCZS1-25M
Numer produktu DigiKey
644-STDCZS1-25MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-STDCZS1-25MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-STDCZS1-25MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STDCZS1-25M
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±15ppm Kryształy 8pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
STDCZS1-25M Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Temperatura robocza
-10°C - 75°C
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±15ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±15ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)