STDCSI1-26M | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | STDCSI1-26M |
Opis | CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 26 MHz ±20ppm Kryształy 8pF 150 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia |
Kategoria | Pojemność obciążenia 8pF |
Prod. | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 150 Ohms |
Seria | Tryb roboczy Podstawowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -30°C - 75°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ Kryształ MHz | Obudowa / skrzynia |
Częstotliwość 26 MHz | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SMD (1,6x1,2) |
Stabilność częstotliwości ±20ppm | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±20ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,014" (0,35mm) |