STDCSI1-26M nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
W magazynie: 1 754
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Geyer Electronic America, Inc.
W magazynie: 1 475
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
ECS Inc.
Murata Electronics
26 MHz ±20ppm Kryształy 8pF 150 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
STDCSI1-26M
Numer produktu DigiKey
644-STDCSI1-26MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-STDCSI1-26MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-STDCSI1-26MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STDCSI1-26M
Opis
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-30°C - 75°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
26 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (1,6x1,2)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)