STDCRG2-20M
Numer produktu DigiKey
644-STDCRG2-20MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-STDCRG2-20MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-STDCRG2-20MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STDCRG2-20M
Opis
CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
Szczegółowy opis
20 MHz ±20ppm Kryształy 8pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
20 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)