STDCRG2-16M
Numer produktu DigiKey
644-STDCRG2-16MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-STDCRG2-16MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-STDCRG2-16MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STDCRG2-16M
Opis
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Szczegółowy opis
16 MHz ±20ppm Kryształy 8pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STDCRG2-16M Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
16 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)