STDCRA2-20M
Numer produktu DigiKey
644-STDCRA2-20MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-STDCRA2-20MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-STDCRA2-20MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STDCRA2-20M
Opis
CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 MHz ±50ppm Kryształy 8pF 100 Ohms 2-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STDCRA2-20M Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
20 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±150ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)
Pojemność obciążenia
8pF