STDCQS1-25M
Numer produktu DigiKey
644-STDCQS1-25MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-STDCQS1-25MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-STDCQS1-25MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STDCQS1-25M
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±15ppm Kryształy 8pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Częstotliwość
25 MHz
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±15ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Pojemność obciążenia
8pF