STDCQS1-12M
Numer produktu DigiKey
644-STDCQS1-12MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-STDCQS1-12MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-STDCQS1-12MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STDCQS1-12M
Opis
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 MHz ±15ppm Kryształy 8pF 120 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STDCQS1-12M Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
120 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Częstotliwość
12 MHz
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±15ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Pojemność obciążenia
8pF