NSC5332A-26M nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
IQD Frequency Products
W magazynie: 4 203
Arkusz danych
26 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 1,8V 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
NSC5332A-26M
Numer produktu DigiKey
644-NSC5332A-26MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-NSC5332A-26MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-NSC5332A-26MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NSC5332A-26M
Opis
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SMD
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±500ppb
Seria
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
1,5mA
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)