NSC5021D-24M
Numer produktu DigiKey
644-NSC5021D-24MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-NSC5021D-24MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-NSC5021D-24MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NSC5021D-24M
Opis
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Szczegółowy opis
24 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd - zasilania (maks.)
5mA
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q100, AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Czuwanie (zasilanie wyłączone)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)