END5302A-80M
Numer produktu DigiKey
644-END5302A-80MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-END5302A-80MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-END5302A-80MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
END5302A-80M
Opis
XTAL OSC XO 80.0000MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
80 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,8V - 3,3V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±100ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
9mA
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q100, AEC-Q200
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Czuwanie (zasilanie wyłączone)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)