CS15202-12M
Numer produktu DigiKey
644-CS15202-12MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-CS15202-12MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-CS15202-12MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CS15202-12M
Opis
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 MHz ±15ppm Kryształy 8pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Temperatura robocza
-10°C - 75°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
12 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±15ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±15ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)