CS13836-40M
Numer produktu DigiKey
644-CS13836-40MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-CS13836-40MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-CS13836-40MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CS13836-40M
Opis
CRYSTAL 40.0000MHZ 6PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 MHz ±15ppm Kryształy 6pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
6pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
40 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (1,6x1,2)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±15ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)