CS12403-55.2M
Numer produktu DigiKey
644-CS12403-55.2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-CS12403-55.2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-CS12403-55.2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CS12403-55.2M
Opis
CRYSTAL 55.2000MHZ 8PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
55.2 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
55.2 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±32,4ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)
Pojemność obciążenia
8pF