CS11321-25M
Numer produktu DigiKey
644-CS11321-25MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-CS11321-25MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-CS11321-25MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CS11321-25M
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±20ppm Kryształy 6pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
6pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±40ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)