CS08891-24M
Numer produktu DigiKey
644-CS08891-24MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-CS08891-24MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-CS08891-24MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CS08891-24M
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 6PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz ±10ppm Kryształy 6pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CS08891-24M Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
6pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
24 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±15ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)