CS06654-32M
Numer produktu DigiKey
644-CS06654-32MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-CS06654-32MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-CS06654-32MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CS06654-32M
Opis
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 MHz Kryształy 8pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CS06654-32M Modele
Kategoria
Tryb roboczy
Podstawowy
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Obudowa / skrzynia
Typ
Kryształ MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Częstotliwość
32 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność obciążenia
8pF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms