CS05517-48M
Numer produktu DigiKey
644-CS05517-48MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-CS05517-48MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-CS05517-48MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CS05517-48M
Opis
CRYSTAL 48.0000MHZ 7PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
48 MHz ±10ppm Kryształy 7pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
7pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
48 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±40ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)