CS05400-19.2M
Numer produktu DigiKey
644-CS05400-19.2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-CS05400-19.2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-CS05400-19.2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CS05400-19.2M
Opis
CRYSTAL 19.2000MHZ 13PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19.2 MHz ±20ppm Kryształy 13pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Obudowa / skrzynia
Typ
Kryształ MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Częstotliwość
19.2 MHz
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Bazowy numer produktu
Pojemność obciążenia
13pF