CS00467-26M
Numer produktu DigiKey
644-CS00467-26MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-CS00467-26MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-CS00467-26MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CS00467-26M
Opis
CRYSTAL 26.0000MHZ 7.36PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 MHz ±10ppm Kryształy 7,36pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
7,36pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-20°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
26 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)