UWE-24/5-Q12PB-C
Numer produktu DigiKey
811-UWE-24/5-Q12PB-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
UWE-24/5-Q12PB-C
Opis
DC DC CONVERTER 24V 120W
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 5A 9V - 36V Wejście
Kategoria
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Funkcje
Płyta bazowa, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalne wykrywanie
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Sprawność
92%
Obudowa / skrzynia
Eighth Brick
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
2,30" x 0,90" x 0,52" (58,4mm x 22,9mm x 13,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Obudowa dostawcy urządzenia
Eighth Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Prąd - wyjściowy (maks.)
5A
Agencja zatwierdzająca
cURus
Moc (W)
120 W