IRE-24/5-Q12P-C
Numer produktu DigiKey
811-IRE-24/5-Q12P-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
IRE-24/5-Q12P-C
Opis
DC DC CONVERTER 24V 120W
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 5A 9V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IRE-24/5-Q12P-C Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
2.828 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 115°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
92%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Eighth Brick
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
2,41" x 1,01" x 0,50" (61,2mm x 25,7mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Obudowa dostawcy urządzenia
Eighth Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Prąd - wyjściowy (maks.)
5A
Agencja zatwierdzająca
cURus
Moc (W)
120 W