IRS-12/4.5-Q48PF-C jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Murata Power Solutions Inc.
W magazynie: 917
Arkusz danych
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 4,55A 18V - 75V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Murata’s IR Series DC-DC Power Converters for Industrial and Rail
IR Series
IRS-12/4.5-Q48PF-C
Numer produktu DigiKey
IRS-12/4.5-Q48PF-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
IRS-12/4.5-Q48PF-C
Opis
DC DC CONVERTER 12V 54W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IRS-12/4.5-Q48PF-C Modele
Kategoria
Moc (W)
54 W
Prod.
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Opakowanie
Taca
Funkcje
OTP, OVP, SCP, UVLO
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.89
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Obudowa / skrzynia
Moduł 9-DIP, 1/16 brick
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
1,44" x 1,50" x 0,50" (36,5mm x 38,1mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Obudowa dostawcy urządzenia
Sixteenth Brick
Prąd - wyjściowy (maks.)
4,55A