UWS-12/4.5-Q48N-C
Numer produktu DigiKey
811-2363-ND
Producent
Numer produktu producenta
UWS-12/4.5-Q48N-C
Opis
DC DC CONVERTER 12V 54W
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 4,5A 18V - 75V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UWS-12/4.5-Q48N-C Modele
Kategoria
Moc (W)
54 W
Prod.
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Funkcje
Zdalne wł./wył., UVLO
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Sprawność
91%
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Obudowa / skrzynia
Moduł 8-DIP, 1/16 brick
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
1,31" x 0,91" x 0,36" (33,3mm x 23,1mm x 9,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd - wyjściowy (maks.)
4,5A