IRH-12/12.5-T110NF-C jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Murata Power Solutions Inc.
W magazynie: 99
Arkusz danych
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 12,5A 57,6V - 160V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Murata’s IR Series DC-DC Power Converters for Industrial and Rail
IR Series
IRH-12/12.5-T110NF-C
Numer produktu DigiKey
811-3468-ND
Producent
Numer produktu producenta
IRH-12/12.5-T110NF-C
Opis
DC DC CONVERTER 12V 150W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IRH-12/12.5-T110NF-C Modele
Kategoria
Moc (W)
150 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Opakowanie
Taca
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
89,5%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
57,6V
Obudowa / skrzynia
Half Brick
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Rozmiar / wymiar
2,29" x 2,20" x 12,7" (58,2mm x 55,9mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Obudowa dostawcy urządzenia
Half Brick
Prąd - wyjściowy (maks.)
12,5A