IRH-12/21-W80NB-C
Numer produktu DigiKey
811-IRH-12/21-W80NB-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
IRH-12/21-W80NB-C
Opis
1/2 BRICK, 12VOUT @ 12.5A, 16-16
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 21A 16V - 160V Wejście
Kategoria
Napięcie - izolacji
4.242 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, płyta bazowa, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
91%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Half Brick
Napięcie - wejściowe (min.)
16V
Rozmiar / wymiar
2,49" x 2,39" x 0,55" (63,2mm x 60,7mm x 14,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Obudowa dostawcy urządzenia
Half Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
21A
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, UL
Moc (W)
252 W