XRCPB25M000F3M00R0 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Murata Electronics
W magazynie: 138 871
Arkusz danych
Similar
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
W magazynie: 2 975
Arkusz danych
25 MHz ±30ppm Kryształy 6pF 150 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.