XRCGE25M000FBA1AR0
Numer produktu DigiKey
490-XRCGE25M000FBA1AR0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-XRCGE25M000FBA1AR0CT-ND - Taśma cięta (CT)
490-XRCGE25M000FBA1AR0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XRCGE25M000FBA1AR0
Opis
25.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-15PPM IN
Szczegółowy opis
25 MHz ±15ppm Kryształy 6pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
XRCGE25M000FBA1AR0 Modele
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość
25 MHz
Stabilność częstotliwości
±35ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±15ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Pojemność obciążenia
6pF