XRCGB48M000F4M00R0
Numer produktu DigiKey
490-5588-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-5588-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-5588-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XRCGB48M000F4M00R0
Opis
CRYSTAL 48.0000MHZ 6PF SMD
Szczegółowy opis
48 MHz ±45ppm Kryształy 6pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
XRCGB48M000F4M00R0 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość
48 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±40ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Tolerancja częstotliwości
±45ppm
Bazowy numer produktu
Pojemność obciążenia
6pF