XRCGB40M000F1S2GR0
Numer produktu DigiKey
490-XRCGB40M000F1S2GR0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-XRCGB40M000F1S2GR0CT-ND - Taśma cięta (CT)
490-XRCGB40M000F1S2GR0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XRCGB40M000F1S2GR0
Opis
CRYSTAL 40.0MHZ SMD
Szczegółowy opis
40 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość
40 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Bazowy numer produktu
Pojemność obciążenia
8pF