XRCGB27M000F3A00R0
Numer produktu DigiKey
490-12147-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-12147-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-12147-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XRCGB27M000F3A00R0
Opis
CRYSTAL 27.0000MHZ 6PF SMD
Szczegółowy opis
27 MHz ±30ppm Kryształy 6pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
XRCGB27M000F3A00R0 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Częstotliwość
27 MHz
Stabilność częstotliwości
±35ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Pojemność obciążenia
6pF