XRCGB25M000F3A00R0 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 8 568
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 2 545
Arkusz danych
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
25 MHz ±35ppm Kryształy 6pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.