XRCGB25M000F1SBAR0
Numer produktu DigiKey
490-XRCGB25M000F1SBAR0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-XRCGB25M000F1SBAR0CT-ND - Taśma cięta (CT)
490-XRCGB25M000F1SBAR0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XRCGB25M000F1SBAR0
Opis
CRYSTAL 25.0MHZ SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±10ppm Kryształy 6pF 70 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Aktywny
Częstotliwość
25 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Bazowy numer produktu
Pojemność obciążenia
6pF