XRCGB25M000F1H00R0 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Abracon LLC
W magazynie: 2 133
Arkusz danych
Abracon LLC
W magazynie: 28
Diodes Incorporated
Odpowiednik parametryczny
EPSON
Odpowiednik parametryczny
EPSON
25 MHz ±10ppm Kryształy 6pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XRCGB Series
Murata XRCGB-F-H Series | Digi-Key Daily
XRCGB25M000F1H00R0
Numer produktu DigiKey
490-16117-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-16117-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
XRCGB25M000F1H00R0
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
XRCGB25M000F1H00R0 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Nieaktualne
Częstotliwość
25 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Bazowy numer produktu
Pojemność obciążenia
6pF