XRCGB24M000FAN00R0
Numer produktu DigiKey
490-16962-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-16962-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-16962-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XRCGB24M000FAN00R0
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 6PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz ±25ppm Kryształy 6pF 150 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
XRCGB24M000FAN00R0 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150 Ohms
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Aktywny
Częstotliwość
24 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±40ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Tolerancja częstotliwości
±25ppm
Bazowy numer produktu
Pojemność obciążenia
6pF