XRCGB24M000F3M26R0
Numer produktu DigiKey
490-XRCGB24M000F3M26R0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-XRCGB24M000F3M26R0CT-ND - Taśma cięta (CT)
490-XRCGB24M000F3M26R0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XRCGB24M000F3M26R0
Opis
24.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-30PPM IN
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz ±30ppm Kryształy 6pF 120 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
XRCGB24M000F3M26R0 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
120 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Aktywny
Częstotliwość
24 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±40ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Bazowy numer produktu
Pojemność obciążenia
6pF