XRCGA25M000FBA1BR0 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | XRCGA25M000FBA1BR0 |
Opis | CRYSTAL 25.0MHZ SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 25 MHz ±15ppm Kryształy 8pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | XRCGA25M000FBA1BR0 Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 100 Ohms |
Prod. | Tryb roboczy Podstawowy |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Typ Kryształ MHz | Obudowa / skrzynia |
Częstotliwość 25 MHz | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SMD (2x1,6) |
Stabilność częstotliwości ±35ppm | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±15ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,028" (0,70mm) |
Pojemność obciążenia 8pF |