XRCGA25M000FBA1BR0
Numer produktu DigiKey
490-XRCGA25M000FBA1BR0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-XRCGA25M000FBA1BR0CT-ND - Taśma cięta (CT)
490-XRCGA25M000FBA1BR0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XRCGA25M000FBA1BR0
Opis
CRYSTAL 25.0MHZ SMD
Szczegółowy opis
25 MHz ±15ppm Kryształy 8pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
XRCGA25M000FBA1BR0 Modele
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość
25 MHz
Stabilność częstotliwości
±35ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±15ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Pojemność obciążenia
8pF