XRCGA20M000F3A1BR0
Numer produktu DigiKey
490-XRCGA20M000F3A1BR0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-XRCGA20M000F3A1BR0CT-ND - Taśma cięta (CT)
490-XRCGA20M000F3A1BR0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XRCGA20M000F3A1BR0
Opis
CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 MHz ±15ppm Kryształy 8pF 150 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
XRCGA20M000F3A1BR0 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
20 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±45ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±15ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Pojemność obciążenia
8pF