RDE5C2A332J1M1H03A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Murata Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Murata Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 598
KEMET
TDK
W magazynie: 949
TDK
3300 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RDE5C2A332J1M1H03A
Numer produktu DigiKey
490-9102-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
RDE5C2A332J1M1H03A
Opis
CAP CER 3300PF 100V C0G/NP0 RAD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RDE5C2A332J1M1H03A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,124" (4,50mm x 3,15mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)