C330C332J1G5TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 2 998
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 943
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 0
Similar
W magazynie: 598
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Murata Electronics
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
TDK
TDK
W magazynie: 876
3300 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C330C332J1G5TA
Numer produktu DigiKey
399-4404-ND
Producent
Numer produktu producenta
C330C332J1G5TA
Opis
CAP CER 3300PF 100V NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C330C332J1G5TA Modele
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,160" (7,11mm x 4,07mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,360" (9,14mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Napięcie - znamionowe
Styl odprowadzeń
Odprowadzenia formowane
Temperatura robocza
-55°C - 125°C