RDE5C2A121J0S1H03A
Numer produktu DigiKey
490-9067-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-9067-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
RDE5C2A121J0S1H03A
Opis
CAP CER 120PF 100V C0G/NP0 RAD
Szczegółowy opis
120 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
RDE5C2A121J0S1H03A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)