RDE5C1H270J0M1H03A
Numer produktu DigiKey
490-9000-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-9000-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
RDE5C1H270J0M1H03A
Opis
CAP CER 27PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Szczegółowy opis
27 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
RDE5C1H270J0M1H03A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,098" (4,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)