FK28C0G1H270JN000
Numer produktu DigiKey
445-FK28C0G1H270JN000-ND
Producent
Numer produktu producenta
FK28C0G1H270JN000
Opis
CAP CER 27PF 50V C0G RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FK28C0G1H270JN000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,098" (4,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)